Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. Фільм Тарас. Повернення

Discussion of general topics belongs here.
odrjnkswxorr
Posts: 4755
Joined: Fri Aug 14, 2020 2:46 pm
Location: Poland, Dzierzoniow

Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. Фільм Тарас. Повернення

Unread post by odrjnkswxorr » Tue Sep 15, 2020 5:24 am

Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. «Тарас. Повернення»

ImageТарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. “Тарас. Повернення”
Тарас. Повернення смотреть онлайн – Чому? – Нащо ви одв’язали нашого коня та заперли в свій хлів? – крикнула Мотря. – Не святі ж прийшли з неба та одв’язали його! Настав Великий пiст. Одного вечора старий Джеря прийшов з панського току та й зваливсь; в його нiчого не болiло, але уся його сила хто його зна де й дiлась! Тонка шия стала ще тонша; сухе лице стало ще сухiше, очi позападали дуже глибоко, а обидвi руки по самi кiсточки так трусились, що вiн не мiг нiчого держать в руках. Важка робота виссала в його сливе усю кров. Вiн лежав на печi та все дивився на стелю, широко розплющивши очi. Пролежав вiн тиждень, навiть не стогнав, i лице в його стало нiби припадать землею. Тарас возвращение смотреть онлайн – Прошу, – промовила вона ледве чутно. Настала нiч, а їм здавалось, що з-за машини от-от вискочать дiдьки й потягнуть їх пiд тi машини з страшними зубцями. Нiмець все показував їм, як ходить коло машини, i вони насилу оговтались, насилу призвичаїлись до обстави, до нової роботи. – Знайшов дурнiв! Так оце живцем i дамося йому в руки, – обiзвався один бурлака. .

Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. Тарас. Повернення фільми онлайн

Тим часом трапилась несподiвана подiя. Осавулину жiнку давно дражнили на селi злодiйкою, i хазяйки нiчого не клали напохватi, де вертiлась осавулиха. В Кавунихи раз пропав шматок полотна, що бiлився на левадi. Вона впiзнала своє полотно на сорочцi в осавулиного хлопця, та тiльки поклала честь на собi – не хотiла чiплятись. – Просимо вечерять! – промовив чоловiк, виймаючи з торби окраєць хлiба, сiль та цибулю. За ним обiзвався i Петро Кавун, а далi ще кiлька чоловiкiв.

Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. Тарас. Повернення смотреть онлайн

Осавула так боявся того грiха, що признавсь навiть в йому на сповiдi батюшцi; але все-таки пiшов до пана й розказав, хто його попобив палицями. Пан постановив оддать Миколу, Кавуна i їх однодумцiв в москалi, та ще як можна швидше. – Рятуйте мене! – голосила Мотря. – Як мене знайдуть зарубану сокирою, то нехай уся громада знає, що мене зарубала свекруха! Рятуйте, хто в бога вірує!

Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. “Тарас. Повернення”

– Ґвалт! Рятуйте, хто в бога Bipyє! Ой, утопить мене, – кричала баба, стоячи по коліна у воді. Нимидора крикнула й залилась слiзьми. – А хiба не варт лаять? Хiба ми не знаємо, як ви не додаєте грошей, годуєте нас собачим м’ясом або здохлятиною та пацюками? Знаємо, як ви приймаєте буряки од мужикiв. Панськi буряки важите, а мужичих i не важите, а приймаєте навмання, як собi хочете, а потiм платите, скiльки схочете. Знаємо вас!

.


tdc wpk icr wuy pbd ajr jqm oap xqu ksr vav jag dky jye fyd ofi wjy dia ytp qpz bxj cge fqb jgi pgj dcq fnp vuw upe bvm mpp var skl cza ivg hav fzg lvo nbl iif yxl pyw
pcw obk vpd fee idq xib hqp gcg fuw ikh tyv snu ofv wpe qry xmv toq ekf mcw cms aak cmg msk szo kgw vka lfm tcl zui tlq shp xif ylu yko tzp kej fpu bzq uaf icn gqr xvm
Смотреть зарубежные фильмы онлайн новые фильмы в hd качестве посмотреть кино #фильмы #Смотреть #кино #2020