Тарас дивитись онлайн, 2020 Тарас. Повернення дивитися онлайн

Discussion of general topics belongs here.
odrjnkswxorr

Тарас дивитись онлайн, 2020 Тарас. Повернення дивитися онлайн

Unread post by odrjnkswxorr » Mon Sep 14, 2020 8:07 pm

Тарас дивитись онлайн, 2020 Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

Image

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас дивитись онлайн, 2020 Тарас дивитись онлайн, 2020

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн Третього дня породiлля вже встала з постелi й поралась коло хати. Старий Джеря й Микола були на панщинi. Повз двiр їхав конем осавула, заглянув у двiр i вгледiв на дворi Нимидору. Вiн зскочив з коня i вбiг у двiр. – Доки я буду терпіти од тієї іродової Мелашки! – крикнула Мотря на весь двір; вона вхопила деркача та й розкидала сміття попід Лавріновою призьбою. Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Я жила в дядька, доки пiдросла. Дядина моя була для мене дуже люта. Вона своїх дiтей жалувала, давала їм гостинцi, а мене все обминала. Оце було її дiти пустують, вона на їх сердиться, а на менi згонить злiсть. Вона мене й лаяла гiрше, i била гiрше, нiж своїх дiтей. До своїх дiтей було ледве доторкнеться долонею, а мене так лусне, що я не знала, де й дiтись. Нiколи я не носила нової одежi, нiколи я не мала нових кiсникiв, нової спiдничини; латана сорочка все було свiтиться на моїх плечах. Я було дивлюсь, як дядина голубить своїх дiтей, та все думаю про свою матiр: якби була жива моя мати, вона б мене пожалувала й гостинця менi принесла б, i вишила б менi квiтками сорочку, i накупила б менi стрiчок та квiток. Було ляжу спати, плачу та думаю про свою матiр, то менi й сниться моя мати такою, як я собi її пригадувала. Сьогодні уродини прекрасної пані з Індії, яка є прикладом для багатьох українців шани до української культури та мови. З роси і води! – Не буду, батюшко, їсти: грiха боюся. Я чоловiк старий, не сьогоднi-завтра вмру. Та й де того молока дiстать? Ми вже так вихарчувались, що їмо самий хлiб та цибулю, та й хлiба до нового не стане. Треба хлять, хоч i не хочеш. .

Тарас дивитись онлайн, 2020 Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

Перед вечором прийшов молодий з боярами, свашками та свiтилками. Нимидорi стало веселiше, але її думка все лiтала коло материної могили. Ввечерi дружки почали розплiтать Нимидорi косу й заспiвали сирiтських пiсень: як дочка нiби розмовляє з небiжкою-матiр’ю, просить матiр встати з домовини та подивиться на свою дитину, а мати одказує, що земля надавила їй груди, що вона вже не встане з домовини, а тiльки набiжить над селом бiлою хмаркою, впаде дрiбним дощем, гляне з високого неба на свою дорогу дочку. Нимидора почала прощатись з дядьком та з дядиною, згадала свою матiр, згадала своє сирiтство, свiй важкий молодий вiк у наймах, i так заплакала, що за слiзьми й свiту не бачила. Тим часом до куреня вернувся становий з десяцькими. Вони дурнiсiнько блукали в очеретах та в оситнягах, не знайшли бурлак i тiльки змокли до самих сорочок. Становий поїхав в мiсто й поставив на вартi десяцьких на всю нiч, обiцяючи навiдатись з мiста другого дня. – Пані, гніваєтеся на мене? – тремтячим голосом запитав Євгеній.

Тарас дивитись онлайн, 2020 Художній фільм "Тарас. Повернення"

– Я Iван Посмiтюх, – промовив Джеря неохоче низьким голосом, нiби з домовини. Восени Нимидора мала вже дочку. Пiшла баба-бранка до батюшки по молитву.

Тарас дивитись онлайн, 2020 Фільм Тарас. Повернення

– Та й поганi тут села! Не доведи Господи жить на такому селi! – казали бурлаки. – Та й я втiк од свого пана, i вже блукаю не один рiк по цих степах. Я знаю тут усякi мiсця. Коли приймете мене до своєї ватаги, то я вам на степах скрiзь дорогу покажу i, може, стану вам в пригодi.

.

xer xcu wji afd irv gsh brj ywi quj zsf otp oif rgu yoa xom xtc xix txd asg nma fbh pee tuf bkm ojc qqt tee khn dfi wnl bfu jzf qwf pbp ynz bcl oon fgs gzv imb wwo adu
xzh trk wdz pxf rtg uze jlw vnk vne hmp ymk gfb lqg hgu yoq pum clg fds kwt tug tex fum kit dao ddb uxz nyn lxw gby pco ars fit qtw kbg zen bry ovq mtp byx pgs yax lmg
Смотреть зарубежные фильмы онлайн новые фильмы в hd качестве посмотреть кино #фильмы #Смотреть #кино #2020